Na zastupiteľstve KVP prešiel občiansky návrh

Na miestnom zastupiteľstve  16.8.2017 prešiel môj občiansky návrh, aby sa na úvodnej stránke www.mckvp.sk nachádzal newsletter na odber dôležitých informácií pre občanov KVP. Dáte tam mail, a vždy pár dní pred konaním komisie, zastupiteľstva či verejného stretnutia vám príde notifikácia mailom. Za návrh hlasovali všetci prítomní poslanci. 

Tento návrh som vypracoval, pretože v posledných rokoch sa zvýšil záujem občanov MČ KVP participovať a spolu podieľať sa na rozvoji MČ.  Odber noviniek – “newsletter” je perfektný informačný nástroj pre všetkých, ktorí sa chcú zúčastňovať či už zastupiteľstva, komisie, alebo iných verejných stretnutí medzi starostom, poslancami, členmi komisií a občanmi. Je to ideálny možnosť, ako sa môže MČ priblížiť občanom, ktorí by veľa krát aj radi prišli, no informácie o zastupiteľstve či komisiách nemajú, pretože nechodia na stránku MČ pravidelne. Takto budú informovaní prostredníctvom mailu na chystajúce zasadanie či stretnutie. To že mi návrh hladko prešiel ma teší, nakoľko v minulosti neregistrujem podobné občianske návrhy na KVP a google taktiež nič nenašiel.

Určite to nie je môj posledný návrh, keďže priestor na vylepšenie je stále. Ukazuje sa, že práca občianskych aktivistov nie je zbytočná,  a že keď sa chce tak vie veci verejné ovplyvniť každý z nás.

Autor: Tomáš Benetin

Titulná foto: http://www.kosicednes.sk

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s