Členovia OZ Košická alternatíva

 

Zdenko Liptak - Kosicka alternativa

ZDENKO LIPTÁK

Veciam verejným sa venujem od svojich stredoškolských čias. Mám rád slušných ľudí a tímovú prácu, preto som aktívny aj v tomto občianskom združení, v ktorom vidím budúcnosť pre Košice vďaka ľuďom, ktorým nie je jedno, čo sa deje okolo nás. Viac info o mne nájdete na mojej webstránke www.zdenkoliptak.com

Zdenka Lacková - Košická alternaíiva

ZDENKA LACKOVÁ

 

 

Martin Zimáni - Košická alternatíva

MARTIN ZIMÁNI

Zaujímam sa o kvalitu mestského prostredia. Rozširujem si poznatky o životnom prostredí a verejných priestoroch v meste prostredníctvom kníh a článkov. Napríklad kniha Města pro lidi, ktorej autorom je Jan Gehl.

 

 

Martina Klimková - Košická alternatíva

ANDREA KLIMKOVÁ

Pracujem ako vysokoškolská pedagogička, odborne sa venujem aplikovanej etike, environmentálnym témam, udržateľnosti a udržateľnému rozvoju, inštitucionalizácii etického auditu a tvorbe etických programov pre rôzne organizácie. Angažujem sa v oblasti dobrovoľníctva, občianskej participácie, najmä s mladými ľuďmi. Vediem vzdelávacie centrum EkoSophia v Košiciach. Sledovanie diania na politicko-mediálnej scéne, najmä vo vzťahu k životnému prostrediu a kvalite života občanov vo mne vyvoláva obavy spojené s otázkami rešpektovania zákonov, profesijnej etiky, morálky, aj udržateľnosti.

 

 

Tomáš Benetin - Košická alternatíva

TOMÁŠ BENETIN

Som externý študent politológie na UKF v Nitre. Profesionálne sa venujem informačným technológiam, čo je aj predmet mojej podnikateľskej činnosti. Zaujímam sa o veci verejné vo svojom okolí, momentálne hlavne téme statickej dopravy a životného prostredia. Taktiež som člen Finančnej komisie MČ KVP.

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s